למה להמשיך לסבול? תוציאו רישיון קנביס רפואי

בעשור האחרון מספר מדינות בעולם החליטו לקחת צעד אחד קדימה את כל מה שקשור להתרת גידול וצריכה של קנאביס ואפילו תאילנד שעד לפני מספר שנים הייתה נגד השימוש והצריכה של הקנביס התירה לשימוש בקנביס רפואי ואף לפני חודש התירה רישמית שימוש בקנביס לכלל האזרחים.

אך בישראל אין לגליזציה שמתירה לכל אזרח לצרוך קנביס אבל משרד הבריאות מתיר שימוש בקנביס רפואי לכל מי שהוגדר כסובל מכאבים או מחלה כלשהי. יחד עם זאת, התהליך לקבלת רישיון רפואי יכול להיות מייגע שבסופו לא בטוח שתקבלו אישור ולכן כל מי שמתמודד עם בעיות רפואיות ממשיך לסבול.

האם יש דרך קלה לקבל רישיון קנביס רפואי?

כל מי שניסה להוציא רישיון רפואי ולא הצליח או אלו שלא ניסו אך חושבים שיש להם סיבה לקבל רישיון קנביס רפואי, שאלו את עצמם האם באמת יש דרך לקבל רישיון רפואי מבלי לסבול ולבזבז זמן יקר?

קיימות מספר חברות בשוק הישראלי אשר מספקות שירותים מהסוג הזה, הם מלווים אתכם על לקבלת רישיון רפואי ואפילו יש כאלה שמספקות שירות של קבלת רישיון בתוך 5 ימים במידה ואתם כבר עומדים בנוהל 106 של משרד הבריאות.

איך החברות האלה מוציאות אישור רפואי?

בניגוד לתרופות מרשם רגילות, אותן אפשר להשיג דרך רופא המשפחה, אישור לקנאביס רפואי מונפק על ידי רופאים המורשים לכך בלבד.

לרוב, כשעושים את תהליך הרישוי באופן ציבורי דרך קופת החולים, הפרוצדורה הזו מתישה ואף מייגעת. מקופת החולים נשלחים אל מרפאת הכאב, מילוי טפסים וקביעת פגישות, עמידה בתורים ארוכים. הבירוקרטיה הישראלית כהרגלה. אורך התהליך עצמו יכול להיארך מעל שנה ולהאריך את הסבל של המטופלים שצריכים פתרון מיידי.

חברות שמוציאות אישור רפואי בנו מנגנון שמתחיל בליווי אישי, בניית תיק מקצועי יחד עם צוות מומחים ורופאים פרטיים ועד לקבלת הרישיון הרפואי.

עם איזה חברה כדאי להוציא רישיון קנביס רפואי?

חברת ירוקל'ה עוזרת לאלפי ישראלים כבר מספר שנים ומלווה אתכם עד לסיום תהליך קבלת הרישיון הרפואי לקנביס רפואי. אז אם צריכים רישיון רפואי אין צורך לסבול יותר, ירוקל'ה ידאגו לעזור לכם.

לקבלת בדיקת זכאות בחינם תשאירו פרטים בטופס ותקבלו מענה בתוך מספר שעות.

רוצים להגיד ביי לכאבים?

דברו איתנו ונעזור!

דילוג לתוכן